Yunus su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Yunus su tesisatçısı Yunus Sıhhi tesisatçı

Yunus su tesisatçısı Vera Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, klozet tamiri, bakır boru tesisat ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Yunus su tesisatçısı firmamız profesyonel ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz su tesisatçısı hizmeti için her an hazırdır.

Yunus su kaçağı tespiti Yunus su tesisatçısı

Yunus cihazla su kaçağı bulma ve Yunus su kaçağı onarım işlerini modern elektronik cihazların desteğiyle sağı solu gereksiz kırmadan temiz, gereksiz masraf  çıkarmadan hızla tamamlıyoruz  Yaptığımız su kaçağı tamiratı işlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Tesisat sorunlarını daha da büyütmemek için su kaçağı konusunda da bizi tercih ediniz. Basınç içeren temiz su tesisatlarındaki su kaçağı işlemlerimi yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazlarıyla yaparak kaçağın olduğu noktaya noktasal hassasiyetle ulaşmaktayız.  Basınç içermeyen durgun su kaçağı durumlarında ise termal kameralarla kaçağın meydana geldiği noktayı tespit etmekteyiz. Her iki yöntemde de gereksiz işlem yapılmadığından maliyetler de yükselmemekte, ortalık gereksiz kirlenmemektir. En önemlisi ise tüm işlemler çok kısa zamanda başarıyla sonuçlanmaktadır.

Basınç içeren temiz su tesisatlarındaki su kaçağı işlemlerimi yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazlarıyla yaparak kaçağın olduğu noktaya noktasal hassasiyetle ulaşmaktayız.  Basınç içermeyen durgun su kaçağı durumlarında ise termal kameralarla kaçağın meydana geldiği noktayı tespit etmekteyiz. Her iki yöntemde de gereksiz çalışma yapılmadığından maliyetler de yükselmemekte, ortalık gereksiz kirlenmemektir. En önemlisi ise tüm işlemler çok kısa zamanda başarıyla sonuçlanmaktadır.

Yunus su kaçağı bulma, Yunus cihazla su kaçağı tespiti, Yunus kameralı su kaçağı bulma, Yunus klozet su kaçağı bulma, Yunus kırmadan su kaçağı tespiti, Yunus klozet su kaçırıyor, Yunus noktasal su kaçağı tespiti, Yunus banyo su kaçağı bulma, Yunus noktasal su kaçağı bulma, Yunus lavabo su kaçağı bulma, Yunus Vitra klozet montajı, Yunus klozet rezervuar su kaçağı, Yunus mutfak su kaçağı tespiti, Yunus banyo su kaçağı bulma, Yunus musluk su kaçağı tamiri, Yunus klozet su kaçağı tespiti, Yunus su sızıntısı bulma, Yunus klozet su kaçağı.

Yunus tıkanıklık tespiti Kameralı tıkanıklık açma

Yunus cihazla tıkanıklık açma ve Yunus tıkanıklık tamiri işlerini kameralı robotların desteğiyle sağı solu gereksiz kırmadan temiz, gereksiz masraf çıkarmadan hızla tamamlıyoruz  Yaptığımız tıkanıklık açma ve tamiri işlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Sorunları daha da büyütmemek için kanal tıkanıklığı açma konusunda da su tesisatçısı olarak bizi tercih ediniz. Atık su kanallarında oluşan tıkanıklıkları açmak için öncelikle tıkanıklığın yerini ve şeklini kamera ile tespit etmekteyiz. Tıkanıklığın şekline ve yerine göre tıkanıklığa ya robot kolla ulaşıp tıkanıklığı açıyoruz ya da dışarıdan gerekirse de kırarak ulaşarak onarıyoruz. Halk arasında yaygın olarak anılan ismiyle logat tıkanıklığı olan rögar tıkanıklığı sorunlarını da yüksek vakumlu pompalarla temizliyor, arzu edilirse sık sık tıkanmaya yol açabilecek sorunları tespit ederek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Kameralı robotla tıkanıklık tespiti  sayesinde tıkanıklık açma onarımları çok hızlı, çok temiz ve gereksiz masraflar çıkarmadan sıhhi tesisatçı firmamız tarafından garantili olarak tamamlanmaktadır.

Vera Tesisat İstanbul dahilinde tüm semtlere 7×24 sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Hızlı, dürüst ve güvenilir su tesisatçısı arıyorsanız kalıcı dostluklar için sizinle tanışmayı arzu ederiz.

Yunus tıkalı lavabo açma, Yunus gider tıkanıklık açma, Yunus eviye tıkanıklık açma, Yunus mutfak tıkanıklık açma, Yunus tıkalı kanal açma, Yunus tuvalet tıkanıklık açma, Yunus klozet  tıkanıklık açma, Yunus banyo tıkanıklık açma, Yunus kanal tıkanıklığı açma, Yunus pimaş tıkanıklık açma, Yunus tıkanıklık açma, Yunus banyo tıkanıklığı açma, Yunus banyo lavabosu tıkanıklık açma, Yunus tıkalı logar açma, Yunus kanalizasyon tıkanıklığı, Yunus tıkalı klozet açma, Yunus pimaş açma, Yunus rögar tıkanıklığı açma, Yunus lavabo tıkanıklığı açma.

Yunus klozet tamircisi İç takım değiştirme su tesisatçısı

Banyolarda en fazla sorunu klozetler yaratmaktadır. Basit mekanik yapılarına rağmen çok fazla sorun çıkarırlar. Seramik yapıları çatlamaya müsaittir. Temizlik kimyasalları etkisiyle iç yüzeyleri pürüzlenerek kayganlıklarını kaybedip kolaylıkla pislik tutmaya başlarlar. Bu durumlarda klozet değişimi yapmaktan başka çözüm kalmaz.
Klozet sorunlarının başında klozet iç takım arızaları yer alır. Klozet iç takım mekanik olarak çalışan 2 bölümden oluşmaktadır. İlk bölüm depo bölümüne su şebekesinden su almayı kontrol ederken  ikinci bölüm ise su boşaltma işini yönetir. Kısaca bu bölümlerin arıza yapma durumlarında depodan su kaçağı, sifonu çekince veya düğmeye basınca su boşaltmama, depoya su almama ve benzer durumları ortaya çıkabilir. Klozet iç takım arızalarında bazı arıza durumlarında iç takımın onarılma imkanı olmakla beraber tekrar arıza riski taşıdığından su tesisatçısı firmamız tamiratı değil de iç takımı komple değiştirme yoluna gitmektedir.

Yunus klozet değişimi, Yunus klozet montajı, Yunus Bocchi klozet montajı, Yunus tıkalı klozet açma, Yunus asma klozet tamiri, Yunus klozet rezervuar su kaçağı, Yunus klozet iç takım değiştirme, Yunus klozet su kaçağı, Yunus klozet sifon değiştirme, Yunus klozet sifon tamiri, Yunus Grohe klozet montajı, Yunus gömme rezervuar montajı, Yunus Norm klozet montajı, Yunus klozet gömme rezervuar tamiri, Yunus klozet tıkanıklık açma, Yunus klozet tıkanıklık açma, Yunus klozet montajı, Yunus Vitra klozet değişimi,  Yunus asma klozet montajı.

Yunus doğalgaz tesisat Kalorifer tesisatı Petek Temizleme

Doğalgaz tesisatı, kombi değiştirme, kalorifer tesisatı ve petek temizliği ve benzer ısıtma sistemleri konularında her türlü hizmeti hızlı, kaliteli ve garantili olarak vermekteyiz. Merak ettiğiniz detaylar için lütfen firmamızı arayınız.
Komple doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, bakır boru kaynağı ve benzeri doğalgaz tesisatı konularında uzun yıllara dayalı tecrübemizle profesyonel doğalgaz servisi vermekteyiz. Doğalgaz yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru tesisat konularında lütfen bize sormadan karar vermeyiniz.
Doğalgaz kalorifer petekleri zaman içinde ilk günkü performanslarını kaybederek iyi ısıtmamaya başlarlar. Kalorifer sisteminizin ilk kurulduğu zamanlarda olduğu gibi daha az fatura ödeyerek daha iyi ısıtması ve kombinin daha uzun ömürlü olması için iki yılda bir çift yönlü petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Sıhhi tesisatçı firmamız petek temizleme işlemlerini son sistem cihazlarla yapmaktadır.

Yunus doğalgaz tesisat, Yunus kombi montajı, Yunus kombi değişimi, Yunus petek temizleme, Yunus doğalgaz kalorifer tesisatı. Yunus bakır boru kalorifer tesisatı, Yunus kalorifer petek temizliği.,Yunus makineyle petek temizleme. Yunus bakır boru kaynağı, Yunus ilaçlı petek temizleme, Yunus havlupan montajı, Yunus petek temizliği, Yunus doğalgaz arıza.

Vera Tesisat Yunus su tesisatçısı hızlı, güvenilir, güleryüzlü!

Vera Tesisat İstanbul dahilinde tüm semtlere 7×24 sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Hızlı, dürüst ve güvenilir su tesisatçısı arıyorsanız kalıcı dostluklar için sizinle tanışmayı arzu ederiz. 0532 796 1949

Yunus su tesisatçısı VERA TESİSAT müşteri memnuniyetini hedefler

Vera Tesisat olarak müşterilerimizin firmamızdan memnuniyetlerini ön plana alarak çalışmaktayız. Tüm müşterilerimizi uzun yıllar hizmet vereceğimiz kalıcı müşterilerimiz olarak görüyoruz.
Yunus bölgesi müşterilerimiz; Sıhhi tesisat sorunlarınızı daha büyütmeden çözmek istiyorsanız tereddüt etmeden firmamızı arayınız.

Yunus su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Vera Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara