Sevgili müşterimiz; bizi ve hizmetlerimizi beğenseniz de, beğenmeseniz de lütfen açık olarak yazınız. Görüşleriniz için peşin olarak teşekkür ederiz.

Burada sadece bizden sıhhi tesisat servis hizmeti almış müşterilerimizin görüşlerini beklemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Lütfen tam adınızı giriniz
Firmamız ve hizmetimiz hakkında yorumunuz?

Giderlerden gelen koku için firma

Giderlerden gelen koku için firma ile iletişime geçtik, kendileri herhangi bir ücret talep etmeden telefonda yardımcı olup sorunumuzu çözdüler. Teşekkür ederiz çok yardımcı oldular

Oğulcan Atakan

Harun Bey ile üç yıl

Harun Bey ile üç yılı aşkın süredir tanışıyoruz. Evimdeki her türlü sıhhi tesisat işlemleri için mükemmel titizlikle bize servis veren ve gece gündüz arayabilmenin konforuyla ulaştığım Harun, bugün de Pazar günü olmasına rağmen, ani çıkan bir kombi krizini çözdü. Hem ustalığı, hem de insanlığıyla benim gibi zor beğenenlerin bile “10 tam puan” diyeceği bu arkadaşımızla tanışmanızı tavsiye ederim. Meriç Sarıbay – Yönetici.

MERİÇ SARIBAY

Gerçekten işini iyi bilen bir tesisatçı

Gerçekten işini iyi bilen bir usta.Gece banyomuzda patlayan musluğu saat kavramı olmadan gelip işimizi çözdüğü için teşekkür ediyoruz.

Kamer çiftçi

Aylardır açınca sinir bir ses çıkaran

Aylardır açınca sinir bir ses çıkaran mutfak bataryasının sesini musluğu değiştirmeden kısa sürede kesti. Kendisine teşekkür eder hayırlı işler dileriz.

Mustafa Yüksel

VERA TESİSAT firma sahibi olarak merhaba…

VERA TESİSAT

Merhaba,
Ben VERA TESİSAT firma sahibi Harun Tataroğlu. Sıhhi tesisat tamirat ve montaj konularında uzun yıllardır çağdaş teknolojileri takip edip kendimizi geliştirerek kıymetli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün daha güçlü olduğumuzu hissediyoruz. Daha önceleri hizmet verdiğimiz bir müşterimize yeniden hizmet vermek bizi çok çok mutlu ediyor. Bu durum mesleki tutum ve politikamızın doğru olduğunu bize gösterirken biz yine de yetinmeyip sizlerin düşüncelerini de burada halka açık olarak öğrenmek istiyoruz.
Sadece bizi övmenizi beklemiyoruz. Hatalarımızı da açıklayın ki başka müşterilerimizi de üzmeyelim.
Düşüncelerinizi burada beklerken sağlıklı günler dilerim.

Harun Tataroğlu

Harun Tataroğlu
Whatsapp Ara Tıkla Ara