Vera Tesisat Tamirat, uzun yıllar sıhhi tesisat tamirat piyasasında tesisatçı olarak çalışıp tecrübe sahibi olan Harun TATAROĞLU tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Müşteri politikalarımız ve yaptığımız işlerin başarısı sayesinde kısa zamanda aranılan bir firma olmanın kıvancını yaşıyoruz. Günlük sıhhi tesisat arıza servislerimiz yanında, uzun süreçli kaba inşaat sıhhi tesisatları, doğalgaz tesisatları, güneş enerjisi ısıtma sistemleri ve fabrikalara endüstriyel sanayi tesisatları da yapmaktayız.

VERA Kurs Bitirme Belgesi

Vera Tesisat | Sıhhi Tesisatçısı | Doğalgaz 0532 796 1949

Bizimle tanışan ve bize iş veren kıymetli ve kalıcı müşterilerimizi müşteri referansları sayfamızda bulabilirsiniz.

Yaptığımız çalışmalardan görüntüler ise görseller sayfamızda yer almaktadır.

Vera Tesisat Tamirat, Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Su Tesisatçı, Sıhhi Tesisatçı, Doğalgaz Tesisatı

Hassas elektronik cihazlarla noktasal su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Gerekirse sadece su kaçağının olduğu yeri kırıp onarıyoruz. Zamanı boşa harcaman ve gereksiz masraflar açmadan sorunları çözüyoruz.

Kameralı robotla tıkanıklık açma işlemleri de iki aşamadan oluşmaktadır. Kanal tıkanıklarında öncelikle tıkanmanın oluştuğu yeri tespit ediyor sonrasında ise robotla tıkanıklığı gideriyoruz. Tıkanıklığın oluştuğu yeri isabetle bulduğumuz için, yine gereksiz masraflar açmıyoruz ve tamiratı çok kısa zamanda tertemiz olarak bitiriyoruz.

Klozet tamiri işlemlerimiz arasında iç takım sifon arızaları başta gelmektedir. Çözüm olarak genellikle sifon veya komple iç takım değişikliği yaparak garantili çözümler sunmaktayız..

Kalorifer sisteminiz artık eskisi gibi iyi ısıtmıyorsa eğer sebebi tıkalı radyatör petekleri olabilir. Petek temizliği yaptırmanın zamanını geçirdiğiniz zaman daha yüksek doğalgaz faturaları ödeyeceğiniz gibi kombiyi de arıza yapmaya zorlarsınız. Detayları lütfen petek temizleme konulu yazımızda okuyunuz.

Yaptığımız tüm tesisat tamirat hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı ve garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz ve tercih etmeye de devam edeceğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bizi Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

İşinize yarayacak faydalı bilgiler içeren yazımızı okumanızı öneririz.

İstanbul su tesisat, İstanbul tesisatçı, petek temizleme kampanya, su tesisatci, su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, kombi petek temizleme, su tesisatçılığı, petek temizliği fiyat, petek temizleme fiyat, kırmadan su kaçağı tespiti, kombi ve petek temizliği, doğalgaz petek temizleme, kaçak su bulma, kombi filtre temizleme, cihazla su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme fiyatları, su kaçak bulma, petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatı, petek temizleme ücreti, petek temizliği ne kadar, kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları, petek temizliği fiyatı, kameralı su kaçağı tespiti, su kaçağı tespit, kombi temizliği ne kadar, petek kombi temizleme, kombi temizleme nasıl yapılır, petek temizleme ne kadar, acil su tesisatçı, tesisat su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, su kaçağı tamiri.

Whatsapp Ara Tıkla Ara