Üsküdar klozet tamiri Üsküdar sifon arızası

Üsküdar klozet tamiri ve klozet değişimi konusunda VERA su tesisatçısı tüm klozet arızalarında bölgeye 7 gün, gece / gündüz hızlı, garantili servis hizmeti vermektedir. Klozet ustası seçiminizi doğru yaparak yeni klozet sorunları oluşturmadan kısa sürede kaldığınız yerden devam edersiniz.

Üsküdar klozet tamiri – Üsküdar klozet değiştirme

Klozet sistemleri basit yapılarda görünmelerine rağmen oldukça fazla sorun çıkarabilirler. Darbelere fazla dayanıklı olmayan seramik yapıları her an çatlayabilir veya kırılabilir. Seramik yüzeyleri kayganlığı sağlayarak pislik tutmamaları için kimyasallara ve aşındırıcı temizleyicilere fazla dayanıklı olmayan bir sır tabakasıyla kaplanmıştır. Temizleme kurallarına  uyulmazsa bu sır tabakası zarar görür ve klozet gittikçe daha fazla pislik tutarak çok kötü görüntü vermeye başlar.

Zemine tam oturmayan klozet taşları kısa zamanda bağlantılarını gevşeterek her kullanıldıklarında tıkırtılar yapmaya başlayacaklardır. Bu tıkırtılar sinir bozmaya devam ederken  meydana gelen sallantılar sıhhi tesisatın gevşemesine ve sık sık su kaçırmasına da yol açabilecektir. Kısaca kullanacağınız klozetin montaj aşamasındaki profesyonel çalışma klozetin gelecekte sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Klozetiniz kırık olup su kaçırıyorsa VERA TESİSAT Üsküdar bölgesi müşterilerine her tip ve marka için profesyonel klozet değiştirme hizmeti vermektedir.

Üsküdar sifon değiştirme – Üsküdar iç takım değiştirme

Klozet üzerimde en çok arıza yapan bölüm sifonu çektiğinizde veya sifon tuşuna bastığınızda çalışan iç takımdır. İç takım rezervuara su alan ve sifon çekildiğinde rezervuardaki suyu bırakan iki bölümden oluşur. Her iki mekanik de alınacak ve verilecek su miktarı açısından ayarlanabilir. Kaliteli iç takımlar biraz daha uzun süreler sorunsuz çalışsa da çok sık sorun çıkarırlar. Genellikle de rezervuar içine su kaçırırlar. Klozetiniz su kaçırıyorsa veya çalışmıyorsa VERA TESİSAT Üsküdar bölgesi müşterilerine her tip ve marka için profesyonel iç takım değiştirme hizmeti vermektedir.

Kameralı robotla nasıl temiz ve hızlı kanal tıkanıklığı açıyoruz? Konuyu merak ediyorsanız lütfen ilgili yazımızı okuyunuz. Su kaçağı tespit teknolojimizi de merak ediyor olabilirsiniz!

Profesyonel, güvenli, garantili ve hızlı bir sıhhi tesisat servis hizmeti için Üsküdar bölgesinde 7 gün 24 saat sorunsuz hizmet vermek için her an hazırız. 

Üsküdar klozet tamiri Üsküdar sifon arızası
Whatsapp Ara Tıkla Ara