Moda Su Tesisatçısı

Moda Sıhhi Su Tesisatçısı

Moda su tesisatçısı firmamız montaj, tadilat ve tamirat konularında bölge müşterilerimize profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri veriyor. Acil su tesisatçı ihtiyacınızda size en yakın ve güvenilir su tesisatçısı firmasıyız. Söz verdiğimiz saatte arıza noktasına gelir, garantili çözümler sunarız.

Moda muhteşem deniz manzarasıyla Kadıköy’den 10 dakika sürmeyen kısa bir nostaljik tramvay yolculuğu ile gidilebilen tarihi dokulara sahip nostaljik bir İstanbul semtidir. Kurbağalıdere ve Yoğurtçu Parkı arasında bulunmaktadır. Yürümeyi tercih ederseniz Kadıköy Altıyol’dan Bahariye Caddesi’ni tercih edebilirsiniz. Moda denince öne çıkanlar olarak Barış Manço Evi, Süreyya Opera Binası, Moda İskelesi ve sahili, Aya Ekaterina Ayazması, Moda Deniz Kulübü, All Saints Moda Kilisesi, Surp Levon Ermeni Kilisesi ve Yoğurtçu Parkı akla gelmektedir.

Moda Su Kaçağı Tespiti

Moda su tesisatçısı Vera Tesisat elemanları tesisat tamirat hizmet için girdikleri mekanlarda maskeleri ve galoşları takılı durumda hizmet verirler. Çalıştıkları sürece ortalığın gereksiz pislenmemesi için ellerinden gelen özeni gösterirler. İşleri bittiğinde, Moda ev hanımları kadar yapamasalar da, ortalığı toplayıp temizlerler.

Moda Tıkanıklık Açma

Moda su tesisatçı elemanlarımız sıhhi tesisat arıza adresine sürpriz arıza durumlarında kullanmak için alet ve malzeme stoklu olarak gelirler. Bu tercihimiz sayesinde Moda sıhhi tesisat tamirat işlerimiz hiç ara vermeden, olabilecek en kısa sürede, garantili olarak, müşteri memnuniyetiyle sonlanır.

Moda Klozet Tamiri

Moda sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için bizi aradığınızda, arıza hakkında detaylı bilgiler ve gerekiyorsa fotoğraflar göndermenizi isteriz. Telefonda fiyat istemeniz durumunda ise yapacağımız işin netliğine göre net ücretlendirme, yaklaşık ücretlendirme yapabilir veya imkanı yoksa arıza noktasında, çalışmaya başlamadan önce fiyat verebiliriz.

Moda Petek Temizleme

Moda sıhhi su tesisatçısı olarak bizi 7/24 mobil ve sabit telefonlarımızdan arayabilir, WhatsApp üzerinden görüntülü görüşebilir veya sorunla ilgili resimleri gönderebilirsiniz. Tüm bu işlemleri cep telefonunuzda, mobil sitemizin bazen üst veya bazen de alt tarafında bulunan ilgili minik tuşlara basarak otomatik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca bize e-mail üzerinden de yazılı olarak ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Konularımızdan…

Elbette Hepsi Bu Kadar Değil! Çözümsüz Sandığınız Moda Sıhhi Tesisat Sorunlarınızı Bize İletiniz.

Moda su tesisatçısı su kaçağı tıkanıklık açma
Whatsapp Ara Tıkla Ara