Kartaltepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Kartaltepe su tesisatçısı Kartaltepe Sıhhi tesisatçı

Kartaltepe su tesisatçısı Vera Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, klozet tamiri, bakır boru tesisat ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kartaltepe su tesisatçısı firmamız profesyonel ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz su tesisatçısı hizmeti için her an hazırdır.

Kartaltepe su kaçağı tespiti Kartaltepe su tesisatçısı

Kartaltepe su tesisatçısı Lavabo Gider Temizliği

Kartaltepe cihazla su kaçağı bulma ve Kartaltepe su kaçağı onarım işlerini modern elektronik cihazların desteğiyle sağı solu gereksiz kırmadan temiz, gereksiz masraf  çıkarmadan hızla tamamlıyoruz  Yaptığımız su kaçağı tamiratı işlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Tesisat sorunlarını daha da büyütmemek için su kaçağı konusunda da bizi tercih ediniz.

Kartaltepe cihazla su kaçağı tespiti Kartaltepe kırmadan su kaçağı bulma

Basınç içeren temiz su tesisatlarındaki su kaçağı işlemlerimi yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazlarıyla yaparak kaçağın olduğu noktaya noktasal hassasiyetle ulaşmaktayız.  Basınç içermeyen durgun su kaçağı durumlarında ise termal kameralarla kaçağın meydana geldiği noktayı tespit etmekteyiz. Her iki yöntemde de gereksiz hiç  bir işlem yapılmadığından maliyetler de yükselmemekte, ortalık gereksiz kirlenmemektir. En önemlisi ise tüm işlemler çok kısa zamanda başarıyla sonuçlanmaktadır.

Kartaltepe banyo su kaçağı Kartaltepe mutfak su kaçağı tamiri

Lavabo su kaçağı, gider su kaçağı, klozet su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı ve musluk su kaçağı tamiratları garantili olarak onarılır veya gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir.Su kaçıran veya arızalı musluk, su bataryası, banyo bataryası, vana, taharet musluğu gibi ara musluklar müşterilerimizin istekleri doğrultusundaki markaların yenileriyle değiştirilir.

Kartaltepe tıkanıklık tespiti tıkanıklık açma su tesisatçısı

Kartaltepe su tesisatçısı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kartaltepe cihazla tıkanıklık açma ve Kartaltepe tıkanıklık tamiri işlerini kameralı robotların desteğiyle sağı solu gereksiz kırmadan temiz, gereksiz masraf çıkarmadan hızla tamamlıyoruz  Yaptığımız tıkanıklık açma ve tamiri işlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Sorunları daha da büyütmemek için kanal tıkanıklığı açma konusunda da su tesisatçısı olarak bizi tercih ediniz.

Kartaltepe pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma

Atık su kanallarında oluşan tıkanıklıkları açmak için öncelikle tıkanıklığın yerini ve şeklini kamera ile tespit etmekteyiz. Tıkanıklığın şekline ve yerine göre tıkanıklığa ya robot kolla ulaşıp tıkanıklığı açıyoruz ya da dışarıdan gerekirse de kırarak ulaşarak onarıyoruz. Halk arasında yaygın olarak anılan ismiyle logat tıkanıklığı olan rögar tıkanıklığı sorunlarını da yüksek vakumlu pompalarla temizliyor, arzu edilirse sık sık tıkanmaya yol açabilecek sorunları tespit ederek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Kameralı robotla tıkanıklık tespiti  sayesinde kanıklık açma onarımları çok hızlı, çok temiz ve gereksiz masraflar çıkarmadan sıhhi tesisatçı firmamız tarafından garantili olarak tamamlanmaktadır.

Kartaltepe lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo tıkanıklıklarında genellikle lavabo tıkanıklığı ön plana çıkar. Çoğunlukla lavabo altındaki giderin mutfakta yağ ve yemek artıklarıyla, banyoda ise saç kıllarıyla tıkanması sonunda oluşan bu tıkanıklık giderin açılıp temizlenmesiyle açılır. Banyoda saç ve vücut kıllarıyla tıkanıklığın oluştuğu diğer ünite ise duşakabin veya küvetlerdir. Yine giderin sökülerek temizlenmesi sonucunda sorun giderilir. Banyoda oluşan tıkanıklık sorunlarından bir diğeri de klozet tıkanıklığıdır. Klozet tıkanıklığı öncelikle suda eriyip gideceği düşünülerek klozet içine atılan kâğıt temizlik ve hijyen ürünleri sebebiyle oluşur. Temizlik bezleri, çamaşır ve inşaat tadilat artıkları da klozet tıkanıklıklarının sebepleri arasındadır.

Kartaltepe klozet tamircisi İç takım değiştirme su tesisatçısı

Kartaltepe su tesisatçısı Klozet TamiriBanyolarda en fazla sorunu klozetler yaratmaktadır. Basit mekanik yapılarına rağmen çok fazla sorun çıkarırlar. Seramik yapıları çatlamaya müsaittir. Temizlik kimyasalları etkisiyle iç yüzeyleri pürüzlenerek kayganlıklarını kaybedip kolaylıkla pislik tutmaya başlarlar. Bu durumlarda klozet değişimi yapmaktan başka çözüm kalmaz. Klozet sorunlarının başında klozet iç takım arızaları yer alır. Klozet iç takım mekanik olarak çalışan 2 bölümden oluşmaktadır. İlk bölüm depo bölümüne su şebekesinden su almayı kontrol ederken  ikinci bölüm ise su boşaltma işini yönetir. Kısaca bu bölümlerin arıza yapma durumlarında depodan su kaçağı, sifonu çekince veya düğmeye basınca su boşaltmama, depoya su almama ve benzer durumları ortaya çıkabilir. Klozet iç takım arızalarında bazı arıza durumlarında iç takımın onarılma imkanı olmakla beraber tekrar arıza riski taşıdığından su tesisatçısı firmamız tamiratı değil de iç takımı komple değiştirme yoluna gitmektedir.

Kartaltepe doğalgaz tesisat Kalorifer tesisatı Petek Temizleme

Doğalgaz tesisatı, kombi değiştirme, kalorifer tesisatı ve petek temizliği ve benzer ısıtma sistemleri konularında her türlü hizmeti hızlı, kaliteli ve garantili olarak vermekteyiz. Merak ettiğiniz detaylar için lütfen firmamızı arayınız.

Kartaltepe doğalgaz tesisatçısı Kartaltepe kalorifer tesisatçısı

Komple doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, bakır boru kaynağı ve benzeri doğalgaz tesisatı konularında uzun yıllara dayalı tecrübemizle profesyonel doğalgaz servisi vermekteyiz. Doğalgaz yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru tesisat konularında lütfen bize sormadan karar vermeyiniz.

Kartaltepe petek temizleme Çift yönlü petek temizliği

Doğalgaz kalorifer petekleri zaman içinde ilk günkü performanslarını kaybederek iyi ısıtmamaya başlarlar. Kalorifer sisteminizin ilk kurulduğu zamanlarda olduğu gibi daha az fatura ödeyerek daha iyi ısıtması ve kombinin daha uzun ömürlü olması için iki yılda bir çift yönlü petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Sıhhi tesisatçı firmamız petek temizleme işlemlerini son sistem cihazlarla yapmaktadır.


Vera Tesisat İstanbul dahilinde tüm semtlere 7×24 sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Hızlı, dürüst ve güvenilir su tesisatçısı arıyorsanız kalıcı dostluklar için sizinle tanışmayı arzu ederiz.

 • Kartaltepe Asma Klozet
 • Kartaltepe Klozet Sifon
 • Kartaltepe Gömme Rezervuar
 • Kartaltepe Klozet İç Takım
 • Kartaltepe Gider Temizliği
 • Kartaltepe Petek Temizliği
 • Kartaltepe Petek Temizleme
 • Kartaltepe Ocak Bağlantısı
 • Kartaltepe Gömme Rezervuar
 • Kartaltepe Su Kaçağı Bulma
 • Kartaltepe Klozet Tanircisi
 • Kartaltepe Su Kaçağı Tamiri
 • Kartaltepe Kanal Tıkanıklık
 • Kartaltepe Logar Tıkanıklık
 • Kartaltepe Musluk Tamircisi
 • Kartaltepe Banyo Tıkanıklık
 • Kartaltepe Su Kaçağı Tespiti
 • Kartaltepe Doğalgaz Tesisatı
 • Kartaltepe Cihazla Su Kaçağı
 • Kartaltepe Mutfak Tıkanıklığı
 • Kartaltepe Kalorifer Tesisatı
 • Kartaltepe Kameralı Tıkanıklık
Kartaltepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Vera Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara