Kameralı robotla tıkanıklık Açma

Kameralı tıkanıklık açma konusunda kamera ve robot gibi gelişmiş modern cihazlarla çalışan su tesisatçısı arıyorsanız bizi arayınız. Tecrübemizin yanında gelişmiş teknik cihazlarımızın desteğiyle gider tıkanıklıkları, klozet tıkanıkları, kanal tıkanıkları ve tıkalı logar açma işlemleri, ortalığı kırıp dökmeden ve hızla sonuca ulaştırılır.

Kamaralı tıkanıklık açma | Kanal tıkanıklığı açma

Atık su kanallarında oluşan tıkanıklıkların farklı nedenleri olabilir. Örneğin mutfak eviyesi tıkanıklığının sebebi besin kırıntıları, çay artıkları ve yağlar olurken banyo lavabosundaki tıkanıklığın sebebi büyük ölçüde saç kıllarıdır. Ayrıca saç ve vücut kılları banyo küveti ve duşakabin gider tıkanıklıklarının da önde gelen sebeplerindendir. Klozet tıkanıklıklarının en büyük sebebi ise suda eridiğini düşünerek klozete attığımız tuvalet kağıtları ve hijyenik ürünlerdir. Bu tür ürünler suda düşünüldüğü gibi kolay erimediklerinden klozet giderinde sıkışıp kalırlar veya oradan geçseler dahi binanın logar çukurunda birikerek logar tıkanıklığı oluştururlar. Kanal tıkanıklıklarının diğer sebepleriyse dar, pürüzlü, çok kıvrımlı ve sıhhi tesisat malzemeleri veya hatalı oluşturulmuş atık su tesisatlarıdır.

Gider tıkanıklığı açma Robotla kameralı tıkanıklık açma

Kısaca eviye, lavabo, duşakabin, küvet ve klozetleri dikkatli kullanmak daha az tıkanıklık sorunları çıkaracak olmasına rağmen tıkanıklık sorunlarından kurtuluş yoktur. Fakat günümüzde tıkanıklık açma işlemleri eskiden olduğu gibi korkutucu olmaktan çıkmıştır. Önceki zamanlarda tıkanıklığın yeri hakkında yorumlar sonucu ortalık gelişi güzel kırılarak çözüme ulamaya çalışırken günümüzde tıkanıklık noktasal olarak tespit edilip onarılmaktadır.

Pimaş tıkanıklık açma Robotla logar tıkanıklığı açma

Ufak gider tıkanıklıkları dışında zor kanal tıkanıklıkları için önce kameramız yardımıyla tıkanıklığın oluştuğu noktayı görerek tespit etmekteyiz. Daha sonra tıkanıklık noktasına robot kol vasıtasıyla ulaşarak tıkanıklık açılmaktadır. Görüldüğü gibi tüm işlemler çok kısa sürede ve temiz olarak gelişmektedir. Çok ender durumlarda yani robot kolun tıkanıklığı gidermeyi başaramadığında ise tıkanıklığın olduğu noktaya direkt olarak müdahale edilmektedir. Tıkanıklık işlemlerimiz sırasında maliyeti lüzumsuz yere artırıcı gereksiz bir müdahale bulunmamaktadır.

Tıkalı gider açma, tıkalı kanal açma, tıkalı logar açma gibi tıkanıklık açma servisimiz yanında su kaçağı tespiti ve petek temizleme hizmetlerini de modern cihazların desteğiyle hızlı ve garantili olarak vermekteyiz.

Klozete kağıt atmayınız!

Tuvalet kağıdı ve benzeri kağıt hijyenik ürünler suda kolaylıkla eriyip gidecekleri düşünülerek kullanıldıktan sonra klozetlere atılıyorlar. Oysa sentetik katkılı bu ürünler kolay erimedikleri gibi birikerek atık su kanalı ve logar tıkanıklıklarına sebep olmaktadırlar.

Whatsapp Ara Tıkla Ara