Kadıköy su kaçağı tespiti Vera Tesisat

Kadıköy su kaçağı tespiti firmamız VERA TESİSAT cihazla su kaçağı tespiti sayesinde müşterilerine en hızlı su kaçağı bulma ve tamiratı hizmetini, kırıp dökmeden vermektedir. Sıhhi tesisat sorunlarında profesyonel su tesisatçısı ekibimizle 7 gün 24 saat Kadıköy müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kadıköy su kaçağı tespiti | Kadıköy su kaçağı bulma

Su kaçağı tespiti her zaman sıhhi tesisatçıların korkulu rüyası olmuştur ve hala olmaya da devam etmektedir. Hatta günümüzde cihazla su kaçağı tespiti sayesinde kaçağı bulma işinin çok kolaylaşmış olması bile tecrübesiz olan su tesisatçıları için bir şey değiştirmemiş, cihazla su kaçağı bulma onlar için kabus olmaya devam etmiştir. Bu durum da gösteriyor ki,  su tesisatçısının elindeki gelişmiş elektronik cihazlar tek başlarına su kaçağı tespiti için yeteli değil. Kısaca sadece cihazı kullanmayı bilmek problemleri çözmüyor.
Günümüzde su kaçağı tespiti için kaçağın oluşturduğu sesi takip eden yüksek hassasiyetli cihazlarla, kaçağın yarattığı ısı farklarını takip eden termal kameralar kullanılmaktadır.

Kadıköy cihazla su kaçağı bulma | Kadıköy cihazla su kaçağı tamiri

Biz burada en çok kullanılan yöntem olan  ve yeterli gelen dinleme cihazıyla yapılan su kaçağı tespiti çalışmasını kısaca anlatalım. İşlemler su kaçağının olduğu noktada yeterli veya yetersiz seviyede oluşan su sesinin takip edilmesi prensibine dayanır. Kaçak noktasında oluşan ses yetersiz ise şebeke suyu girişinden dahili şebekeye basınç uygulanarak ses seviyesi yükseltilmeye çalışılır. Hassas dinleme cihazıyla çıkan ses takip edilerek en kuvvetli olduğu nokta işaretlenerek açılır ve su kaçağı tamiratı gerçekleştirilir. Bu şekilde su kaçağı çok hızlı şekilde ve sağı solu gereksiz kırıp maliyetleri yükseltmeden noktasal olarak gerçekleştirilmiş olur.

Kadıköy noktasal su kaçağı tespiti | Kadıköy kırmadan su kaçağı tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti sırasında tahminlerle hareket edilmediğinden sonuç en kısa yoldan, temiz ve gereksiz kırıp dökme olmadığından en az maliyetlerle alınır. Burada işin zor kısmı su kaçağının oluştuğu noktayı tespit etmektir. Su kaçağının oluştuğu noktanın bulunmasından sonra arızanın giderilmesi çok daha kolaydır.

Sıhhi tesisat tamirat konusunda yılların tecrübesine sahip Vera Tesisat son sistem elektronik cihazlar ve ekipmanlarla Kadıköy müşterilerinin profesyonel su tesisatçısı arayışlarına kırmadan su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, petek temizliği, klozet tamiri gibi sorunlarında hızlı ve garantili olarak cevap vermektedir. 

Kadıköy su kaçağı servis bölgelerimiz

19 Mayıs Acıbadem Ayrılıkçeşme Bahariye Bostancı Cadde Caddebostan Caferağa Çatalçeşme Çemenzar Dumlupınar Eğitim Erenköy Fenerbahçe Feneryolu Fikirtepe Göztepe Hasanpaşa Haydarpaşa Kalamış Kozyatağı Koşuyolu Kızıltoprak Kuyubaşı Merdivenköy Moda Osmanağa Örnekköy İbrahimağa Rasimpaşa Sahrayıcedid Selamiçeşme Suadiye Şaşkınbakkal Şenesenevler Yeldeğirmeni Zühtüpaşa Ziverbey

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti
Whatsapp Ara Tıkla Ara