İdealtepe klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için İdealtepe klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İdealtepe Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

İdealtepe klozet tamircisi | İdealtepe klozet ustası | İdealtepe klozet tamiratı

İdealtepe klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

İdealtepe klozet tamircisi | İdealtepe klozet tamiri | İdealtepe klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak İdealtepe klozet tamir servisimizi arayınız.

İdealtepe klozet su kaçağı | İdealtepe klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
İdealtepe klozet tamircisi olarak İdealtepe klozet kaçağı ve İdealtepe klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

İdealtepe klozet değişimi | İdealtepe klozet montajı

İdealtepe klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için İdealtepe klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.

İdealtepe Klozet Tamircisi – Rezervuar Tamiri
Whatsapp Ara Tıkla Ara