Esenevler klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için Esenevler klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esenevler Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Esenevler klozet tamircisi | Esenevler klozet ustası | Esenevler klozet tamiratı

Esenevler klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

Esenevler klozet tamircisi | Esenevler klozet tamiri | Esenevler klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak Esenevler klozet tamir servisimizi arayınız.

Esenevler klozet su kaçağı | Esenevler klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
Esenevler klozet tamircisi olarak Esenevler klozet kaçağı ve Esenevler klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

Esenevler klozet değişimi | Esenevler klozet montajı

Esenevler klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için Esenevler klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.


Esenevler klozet tamircisi 0532 796 1949 su kaçağı tıkanıklık açma
Esenevler Sifon Arızası, Esenevler Klozet Arızası, Esenevler Klozet Tamiratı, Esenevler Klozet Tamiri, Esenevler Klozet Ustası

Esenevler Klozet Tamircisi – Rezervuar Tamiri
Whatsapp Ara Tıkla Ara