Çatalca tıkanıklık açma Kameralı tespit

Çatalca tıkanıklık açma hizmetlerini modern cihazların desteğiyle hızlı, temiz ve ekonomik fiyatlarla veriyoruz. Kamarayla tıkanıklığın yerini tespit ediyor ve uzaktan kumandalı robot kolla müdahale ederek çoğunlukla kırmaya gerek kalmadan temiz ve masrafsız olarak tıkanıklığı açıyoruz.

Çatalca Tıkanıklık Açma Kameralı Tespit

Çatalca mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı açma işlemlerini modern kameralı robotlarla en hızlı şekilde onarıyoruz. Öncelikle tıkanıklığın yerini kamerayla tespit ederek açma yöntemine karar veriyoruz. Nispeten kolay olacağını düşündüğümüz işlemler için robot kolla tıkanıklığa müdahale ederek sorunu gideriyoruz. Daha zor tıkanıklarda da tıkanıklığın olduğu noktaya gerekirse kırarak ulaşarak tıkanıklığı giderip o noktayı onarıyoruz.

Kameralı Robotla Çatalca Tıkanıklık Açma

Atık su tesisat tıkanıkları mutfak eviyelerinde, banyo lavabolarında, duşakabin ve küvetlerde gider tıkanıklığı olarak ortaya çıkarlar. Mutfak lavabosu gideri yemek ve çay artıklarının yağlarla birleşip gider içinde sabitlenmesiyle oluşurlar. Banyo lavabosu, duşakabin, küvet gider tıkanıkları ise saç ve vücut kıllarının yine vücut yağlarıyla birleşerek gider içinde yerleşmelerinden oluşur. Gider tıkanıklıkları gider parçalarının sökülerek temizlenmeleri sonucunda giderilir.

Çatalca Klozet Tıkanıklığı Logar Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıkları genellikle suda eriyip gideceği düşünülerek içine atılan kağıt temizlik ve hijyen ürünleri, bez parçaları ve inşaat tadilat artıkları sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Bu tip tıkanıklarda uzaktan kumandalı robot kolla tıkanıklığın giderilmesine çalışılmakta, eğer başarılı olunamazsa kamerayla tıkanıklığın oluştuğu noktanın yeri tespit edilerek dışarıdan müdahale edilmektedir. Tıkanıklığın oluştuğu tesisat boruları açıktaysa sökülerek tıkanıklık giderilmekte, eğer tesisat borularına duvar arkasında olmalarından dolayı direkt olarak ulaşmak mümkün değilse kırarak müdahale yapılmaktadır.

Sonuç olarak kameralı tıkanıklık tespiti işlemlerimiz yüksek doğrulukla ve robotla tıkanıklık açma ve onarım işlemlerimiz hızlı olduğu gibi temiz bir biçimde gelişmektedir. Cihazla tıkanıklık bulma ve tamirinin en dikkat çekici yönüyse hizmet bedelinin Çatalca müşterilerimizi olabilecek en ekonomik şekilde etkilemesidir. Kısaca toplam tıkanıklık açma masrafı müşterimize olabilecek en düşük maliyetle gerçekleşmektedir.

Vera Tesisat su kaçağı tespiti, doğalgaz tesisatı, petek temizliği, kalorifer tesisatı ve benzer sıhhi tesisat sorunlarında Çatalca müşterilerimizin 7 gün 24 saat garantili olarak hizmetindedir. Sıhh tesisat hizmetlerimizi Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

İstanbul Tıkanıklık Açma Servis Bölgelerimiz
Çatalca Tıkanıklık Açma – Kanal Tıkanıklığı
Whatsapp Ara Tıkla Ara