Büyükada klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için Büyükada klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Büyükada Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Büyükada klozet tamircisi | Büyükada klozet ustası | Büyükada klozet tamiratı

Büyükada klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

Büyükada klozet tamircisi | Büyükada klozet tamiri | Büyükada klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak Büyükada klozet tamir servisimizi arayınız.

Büyükada klozet su kaçağı | Büyükada klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
Büyükada klozet tamircisi olarak Büyükada klozet kaçağı ve Büyükada klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

Büyükada klozet değişimi | Büyükada klozet montajı

Büyükada klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için Büyükada klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.

Büyükada Klozet Tamircisi – Rezervuar Tamiri
Whatsapp Ara Tıkla Ara