Aziz Mahmut Hüdayi su tesisatçısı VERA TESİSAT müşterilerine Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz sıhhi tesisat ve doğalgaz tesisat bakım, tamir, montaj hizmetleri vermektedir. Güvenilir su tesisatçısı ve güvenilir sıhhi tesisat hizmetleri için yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

Aziz Mahmut Hüdayi su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Aziz Mahmut Hüdayi Su Tesisatçısı - Aziz Mahmut Hüdayi Sıhhi Tesisatçı

Su kaçağı, su sızıntısı, taharet musluğu arızaları, klozet değişimi, klozet arızaları, klozet tıkandı. Klozet su kaçağı, Aziz Mahmut Hüdayi su tesisatçısı, doğalgaz bakır boru, su saati değişimi, duş armatürü montaj. Musluk ses yapıyor, Su Tesisat Ustası, Tesisatçı, taharet musluğu değişimi, sıcak su arızaları, havalandırma sistemleri. Musluk tamiri, radyatör temizliği, rezervuar iç takım değiştirme, küvet montajı, küvet tamiratı, yangın tesisatı, su kaçağı tespiti, su saati kaçakları. Banyo vitrifiye malzeme montajı Hilton lavabo montajı, pis su arızası, kalorifer tesisatı su eksiltmesi. Yerden ısıtma sistemleri, banyo su kaçırıyor, merkezi sistem bakım, atık su borusu tıkanıklığı. Gider temizliği, basınç regülatörü, yağmur suyu tesisatı, bahçe muslukları, havalandırma, Su Tesisatçısı, kazan dairesi sistemleri, kazan arızaları, kanalizasyon tıkanıklığı. Kanal açma, Aziz Mahmut Hüdayi su tesisatçısı, süzgeç tıkanıklığı, lavabo taşı değişim, tuvalet taşı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı.

Aziz Mahmut Hüdayi cihazla su kaçağı tespiti Su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda cihazla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı bulma ve su kaçağı onarım hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı tespiti işlerimiz  dinleme cihazı ve gerekirse termal kamera desteğiyle maliyeti boş yere artırmadan çok hızlı sonuca ulaşmaktadır. Lavabo su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, klozet su kaçağı, kanal su kaçağı gibi sıhhi tesisat su kaçakları çalışma konularımız arasındadır.

Aziz Mahmut Hüdayi kameralı tıkanıklık açma Robotla tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma konusunda kameralı robotlarla kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Sistemimizde tıkanıklığın yeri kamerayla noktasal olarak tespit edilir ve robotla tıkanıklık açılır. Lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, küvet tıkanıklığı açma, duşakabin tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma ve logar tıkanıklığı açma hizmetleri çalışma konularımız arasındadır.

Aziz Mahmut Hüdayi doğalgaz tesisatı Petek temizleme

Doğalgaz tesisatı, kombi montajı ve bakır boru kalorifer tesisatı konularında kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin ilk günkü gibi ekonomik ısınabilmeleri için petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz.  İki yılda bir yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde çok daha verimli ısınmanın yanında kombinin ömrünü de uzatmış olursunuz.


Olumlu müşteri politikalarımız ve yaptığımız işlerin kalıcı başarısı sayesinde aranılan firma olmanın haklı ve emsalsiz kıvancını yaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bir kısmını referanslarımız sayfasında görebilir veya VERA TESİSAT ana sayfasına gidebilirsiniz. Hızlı, kaliteli, garantili ve güler yüzlü bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapıp, yanılmayan kıymetli müşterilerimizden olunuz.

Aziz Mahmut Hüdayi su tesisatçısı 0532 796 1949 Vera
Whatsapp Ara Tıkla Ara