Aydınevler klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için Aydınevler klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aydınevler Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Aydınevler klozet tamircisi | Aydınevler klozet ustası | Aydınevler klozet tamiratı

Aydınevler klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

Aydınevler klozet tamircisi | Aydınevler klozet tamiri | Aydınevler klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak Aydınevler klozet tamir servisimizi arayınız.

Aydınevler klozet su kaçağı | Aydınevler klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
Aydınevler klozet tamircisi olarak Aydınevler klozet kaçağı ve Aydınevler klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

Aydınevler klozet değişimi | Aydınevler klozet montajı

Aydınevler klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için Aydınevler klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.

İstanbul Klozet Tamiri Servis Bölgelerimiz
Aydınevler Klozet Tamircisi Rezervuar Tamiri
Whatsapp Ara Tıkla Ara