Ataşehit klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için Ataşehit klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ataşehit Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Ataşehit klozet tamircisi | Ataşehit klozet ustası | Ataşehit klozet tamiratı

Ataşehit klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

Ataşehit klozet tamircisi | Ataşehit klozet tamiri | Ataşehit klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak Ataşehit klozet tamir servisimizi arayınız.

Ataşehit klozet su kaçağı | Ataşehit klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
Ataşehit klozet tamircisi olarak Ataşehit klozet kaçağı ve Ataşehit klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

Ataşehit klozet değişimi | Ataşehit klozet montajı

Ataşehit klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için Ataşehit klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.

Ataşehit klozet tamircisi klozet tamiri Vera Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara