Altıntepe klozet tamircisi olarak bölgeye klozet değişiminden her türlü klozet ve sifon arızasına kadar profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güleryüzlü, hızlı ve garantili bir su tesisatçısı için Altıntepe klozet servisimize mobil veya WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Altıntepe Klozet Tamircisi Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Altıntepe klozet tamircisi | Altıntepe klozet ustası | Altıntepe klozet tamiratı

Altıntepe klozet tamircisi olarak aldığımız işlerin büyük kısmını klozet iç takım ve klozet sifon arızaları oluşturmaktadır. Olası klozet iç takım sorunlarını anlamak ve klozet tamircisi aradığınızda sorunu daha bilinçli anlatabilmeniz için öncelikle iç takım sisteminin nasıl çalıştığını basitçe anlatalım.

Altıntepe klozet tamircisi | Altıntepe klozet tamiri | Altıntepe klozet arızası

Klozet sistemlerinin en sorunlu kısımları iç takım denilen, suyun kontrolünü sağlayan ve ayrı ayrı çalışan iki müstakil bölümlü mekanik parçalardır. Bu bölümlerden ilki şebeke suyunu kontrol ederek boşalan depoyu doldurup kullanıma hazır tutar. Sifon olarak adlandırılan İkinci mekanik bölümse ihtiyaç durumunda bir kol veya düğme vasıtasıyla depodaki suyu klozete boşaltır.
İç takım arızalarında sonuçlar klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su kaçırmak, klozete devamlı veya ara sıra su boşaltmak, klozete su boşaltmamak, depodan su taşması gibi şekillerde görülebilir. Bu durumlarda kaldığınızda hemen klozete gelen suyu ara musluktan kapatarak Altıntepe klozet tamir servisimizi arayınız.

Altıntepe klozet su kaçağı | Altıntepe klozet tıkanıklığı

Klozet su kaçağı iç takım arızasından dolayı olabileceği gibi klozet bünyesinde oluşmuş çatlaklardan, depo tabanından veya klozet gider dirseğindeki sorunlardan dolayı olabilir.
Klozet tıkanıklarının başında ise klozete atılan yabancı maddeler gelmektedir. Bu maddelerin başındaysa suda kolaylıkla eriyip gideceği düşünülerek atılan kağıt hijyen ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bu kağıt temizlik ürünleri düşünülenin aksine öyle kolay erimedikleri gibi zaman içinde klozet giderinde veya atık su tesisat dirseklerinde birikerek tıkanmalara da yol açarlar.
Altıntepe klozet tamircisi olarak Altıntepe klozet kaçağı ve Altıntepe klozet tıkanıklığı konularında da kameralı cihazlarla modern servis hizmetleri sunmaktayız.

Altıntepe klozet değişimi | Altıntepe klozet montajı

Altıntepe klozet değişimi için profesyonel firma arıyorsanız bizi tercih ettiğinizde montaj sonrasında hiçbir problem yaşamadan klozetinizi sorunsuz kullanırsınız. Her tür klozet için Altıntepe klozet montajı servisimiz profesyonel olarak hizmetinizdedir.

İstanbul Klozet Tamiri Servis Bölgelerimiz
Altıntepe Klozet Tamircisi Rezervuar Tamiri
Whatsapp Ara Tıkla Ara